Przejdź do treści
2
Przejdź do stopki

Program spotkania

Treść


Seminarium Odnowy Wiary


Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, szukają stabilności oraz sensu w ciągle zmieniającym się świecie, poszukują w swoim życiu obecności Boga, chcą doświadczyć mocy modlitwy, do przeżycia 8-tygodniowego seminarium odnowy wiary.

 

Seminarium odnowy wiary to 8 cotygodniowych spotkań, które obejmują wspólną modlitwę, konferencję i spotkanie w małej grupie dzielenia, oraz indywidualną modlitwę z Pismem Świętym, którą podejmuje uczestnik w domu. Specyfiką tego seminarium odnowy wiary jest przybliżenie uczestnikom nauczania bł. Jana Pawła II na drodze odkyrwania znaczenia i roli wiary w życiu człowieka.

 

Każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m. in. sens życia, dzieło zbawienia dokonane przez Jezusa Chrystusa, problem rozeznawania duchowego, przebaczenie i uzdrowienie, działanie Ducha Świętego, grzech i nawrócenie, osobista relacja z Bogiem na modliwie, moje miejsce w Kościele).

 

W czwartym tygodniu przewidziana jest modliwa o uzdrowienie. W szóstym tygodniu przewidziana jest modlitwa wstawiennicza o dary Ducha Świetego.

 

Udział w seminarium może stanowić doskonałą duchową drogę na przeżycie Okesu Wielkanocnego i osobiste pogłębienie treści przeżywanych w czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Plan

18.30 - Eucharystia w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nauczanie tematyczne i wprowadzenie w kolejny tydzień

Spotkanie w grupie dzielenia

 

Prowadzący: o. Paweł Drobot CSsR wraz z ekipą CADR.

Czas trwania: W każdy poniedziałek od 7 maja do 25 czerwca.

Miejsce: Kraków, Sankturaium Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Plan

18.30 - Eucharystia w Sanktuarium

Katecheza

Spotkanie w grupie dzielenia

 

Prowadzący: o. Paweł Drobot CSsR

869