Przejdź do treści
Jan Paweł II 18 rocznieca śmierci
Jan Paweł II Wielki
Przejdź do stopki

Program spotkania

Treść


Seminarium Odnowy Wiary


Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, szukają stabilności oraz sensu w ciągle zmieniającym się świecie, poszukują w swoim życiu obecności Boga, chcą doświadczyć mocy modlitwy, do przeżycia 8-tygodniowego seminarium odnowy wiary.

 

Seminarium odnowy wiary to 8 cotygodniowych spotkań, które obejmują wspólną modlitwę, konferencję i spotkanie w małej grupie dzielenia, oraz indywidualną modlitwę z Pismem Świętym, którą podejmuje uczestnik w domu. Specyfiką tego seminarium odnowy wiary jest przybliżenie uczestnikom nauczania bł. Jana Pawła II na drodze odkyrwania znaczenia i roli wiary w życiu człowieka.

 

Każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m. in. sens życia, dzieło zbawienia dokonane przez Jezusa Chrystusa, problem rozeznawania duchowego, przebaczenie i uzdrowienie, działanie Ducha Świętego, grzech i nawrócenie, osobista relacja z Bogiem na modliwie, moje miejsce w Kościele).

 

W czwartym tygodniu przewidziana jest modliwa o uzdrowienie. W szóstym tygodniu przewidziana jest modlitwa wstawiennicza o dary Ducha Świetego.

 

Udział w seminarium może stanowić doskonałą duchową drogę na przeżycie Okesu Wielkanocnego i osobiste pogłębienie treści przeżywanych w czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Plan

18.30 - Eucharystia w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nauczanie tematyczne i wprowadzenie w kolejny tydzień

Spotkanie w grupie dzielenia

 

Prowadzący: o. Paweł Drobot CSsR wraz z ekipą CADR.

Czas trwania: W każdy poniedziałek od 7 maja do 25 czerwca.

Miejsce: Kraków, Sankturaium Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Plan

18.30 - Eucharystia w Sanktuarium

Katecheza

Spotkanie w grupie dzielenia

 

Prowadzący: o. Paweł Drobot CSsR

45180